Graficzne i animowane kartki z życzeniami

Z okazji świąt, i to nie tylko Wielkanocnych, bardzo popularne staje się, w szczególności wśród ludzi młodych i będących „na bieżąco” z Internetem, rozsyłanie okolicznościowych życzeń za pośrednictwem poczty elektronicznej i specjalnych serwisów pocztowych.

Życzenia internetowe dla najbliższych mogą przybierać nie tylko najróżniejsze formy. Ich najważniejszym atutem jest szybkości łatwość doręczenia takiej e-pocztówki. Z tego tez powodu życzenia droga mailową możemy wysłać nawet „w ostatniej chwili”, kiedy z pewnością zawiodłaby poczta tradycyjna.

Elektroniczne pocztówki z życzeniami świątecznymi sprawdzają się również w przypadku, kiedy planujemy je wysłać za granicę. O wiele szybciej i taniej taka przesyłka znajdzie się na prywatnym koncie pocztowym adresata. Nie zapomnijmy jednak o dobraniu najpiękniejszych życzeń w języku obcym, by podkreślić swoją pamięć, sympatię oraz szacunek.

W specjalnych serwisach pocztowych znajdziemy całe mnóstwo najróżniejszych okolicznościowych e-pocztówek odpowiednich na Wielkanoc. Możemy więc z powodzeniem wybrać tę najpiękniejszą i opatrzoną najtrafniejszymi życzeniami. W serwisach pocztowych znajdziemy najrozmaitsze życzenia wielkanocne, ujęte w dostosowanych formach – od żartobliwej i śmiesznej, po poważną i religijną. Wybór najlepszej formy zależy już tylko i wyłącznie od naszej wyobraźni i poczucia humoru, oraz znaczenia osoby, jakiej te życzenia wyślemy. Osobom starszym poślijmy więc poważniejsze życzenia, natomiast rówieśnikom i przyjaciołom – śmieszne i pogodne wierszyki.

Przystępując do wysłania elektronicznej kartki wielkanocnej, zaplanujmy więc wstępnie jej wygląd. Nie powinniśmy przeładować jej zbędnymi dodatkami i dekoracjami. O wiele lepiej postawić w tym przypadku na klasyczną prostotę i elegancję. Unikajmy więc ostrych i zbyt intensywnych kolorów, zarówno w obrazkach i animacja, jak i w czcionce.

W serwisie pocztowym wybierzemy co prawda gotową kartkę, nierzadko z załączonymi już życzeniami, jednak mamy możliwość zmiany jej koloru, rodzaju czcionki czy nawet symbolicznego znaczka pocztowego i stempla. Niektóre, szczególnie animowane kartki, zawierające prezentacje i filmiki, mogą również zawierać melodię, kojarzącą się z konkretną okolicznością. Do świątecznych kartek często dołącza się na przykład kolędy lub tradycyjne pieśni wielkanocne.

Na wielkanocnych kartkach znajdziemy więc zwyczajowe kurczaczki, zajączki oraz oczywiście – baranki. Z pewnością znajdziemy również e-kartki z pisankami, koszyczkiem ze święconką oraz baziami i wiosennymi kwiatami. Dobór formy graficznej uzależnijmy od swojego gustu i eleganckiej estetyki.


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 18770 bytes written, possibly out of free disk space in /home/stron/public_html/hcp.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught Exception: Comet Cache: failed to write cache file for: `/graficzne-i-animowane-kartki-z-zyczeniami/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/stron/public_html/hcp.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`. in /home/stron/public_html/hcp.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html>...', 9) #1 /home/stron/public_html/hcp.pl/wp-includes/functions.php(3783): ob_end_flush() #2 /home/stron/public_html/hcp.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/stron/public_html/hcp.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #4 /home/stron/public_html/hcp.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #5 /home/stron/public_html/hcp.pl/wp-includes/load.php(679): do_action('shutdown') #6 [internal function]: shutdown_action_hook() #7 {main} thrown in /home/stron/public_html/hcp.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435